A mágiát csak pozitív dolgokra szabad alkalmazni, arra soha , hogy ártsunk vele. A fekete mágia is hatásos, de át kell gondolni, hogy akarunk-e testet adni a gonosznak? A félreértések elkerülésére..
A mágia…
A legveszélyesebb a szerelmi varázslat, amit egy bizonyos személy szerelméért teszünk.
Persze azt gondoljuk, neki is jó lesz.
Ez Önámítás, ezt Ő nem akarja, tehát fekete mágiát űzünk, ha bárkire rá kényszerítjük az akaratunkat.
Kívánjuk inkább, hogy jöjjön a szerelem, név nélkül, egy olyasvalaki személyében, akinek mi éppen úgy kellünk, mint Ő nekünk.
Komoly veszélybe kerül, aki ártó mágiát űz, mert minden tettünk vissza hat ránk. Evvel együtt a pusztítás, önmagában nem ártalmas, ha rossz szokásainkat, vagy betegségeket akarunk elpusztítani, ez tekinthető fehér mágiának.
Ellen mágia: A legmeggondolandóbb tett.
Ha olyan emberre küldünk ellen varázslatot, akiről tévesen feltételeztünk ártó szándékot, az többszörösen üt vissza ránk, így magunk okozzuk a legnagyobb bajt, magunknak.
Néhányan úgy gondolják, hogy a magunk javára végzett varázslat helytelen. Gondoljuk meg, tudunk-e másoknak segíteni, ha magunknak nem tudunk?
Csak akkor varázsoljunk, ha meggyőződünk arról, hogy ezzel másnak nem ártunk.
Silver RavenWolf: Tini boszorkányok című könyvében találta a következő, ártatlan varázslatot. A következő egyszerű varázslattal, szavak nélkül tudtára hozhatod valakinek, hogy mennyire várod a hívását. Ha eddig nem keresett és ez után sem hív, az már legyen az Ő gondja.
Holdfázis- akármelyik
Nap - akármelyik
Eszközök:
· egy darab papír
· kék filctoll
A hírvivő angyalok megjelenítésére a következő jelképek egyike pillangó, repülő, vagy egy angyal képe
Rajzold fel a kiválasztott jelképet a papír közepére kék tollal. Vedd a papírt a kezedbe, és mondd el az alábbi szöveget:
Levegő elem, szeretném ha X (az illető neve) Felhívna engem, ha Ő is úgy akarja. Kérlek segíts és küll el ezt az üzenetet hozzá (az illető neve)!
Ez után írd rá a papírra a rajz alá az illető nevét és írd a név alá a következőt:
Szeretnék hallani felőled! Kérlek, hívj fel! Írd alá a neved.
Papírral a kézben hunyd be a szemed, képzeld leki szemeid elé, hogy akinek a hívását várod, felkapja a kagylót, és tárcsázza a számodat.
Kérd az Őrangyalodat, juttassa el az üzenetet .
Hajtsd háromszor össze a papírt és tedd a telefon alá.
Ha nem akarunk még véletlenül sem ártani annak, aki dühös, vagy durva energiát küld felénk, és nem akarjuk még rosszabb állapotba hozni, mint amilyenben van, áldjuk meg.
Amikor valakit szeretettel és minden jóval megáldunk, elhárítjuk és átalakítjuk a felénk irányított negatív gondolatokat.
Ennek hátterében a taszítás törvénye áll, amely kimondja, hogy az ellentétes tulajdonságok taszítják egymást.
Jó megoldás, ha ilyenkor azt ismételgetjük magunkban: „béke" „shanti" „shalom" vagy béke legyen veled.
A dühöngőt - tudatosan („elménk szándékával")- áldjuk meg békével.
Koncentráljunk a szívünkre, és azzal a szándékkal, hogy a negatív energiát nyugalommá, megértéssé, békévé alakítsuk, áldjuk meg az illetőt szeretettel.
Ezzel semlegesítjük, vagy legalább minimálisra csökkentjük a bumeráng- efektus káros következményeit.
Az aura lezárása nem elegendő.
Amikor valaki dühös, és mi nem reagálunk rá, azt tapasztalhatjuk, hogy az illetőt csak még jobban kihozza a sodrából. Ezt nevezzük „bumeráng- effektusnak".
Egy vita hevében az a helyes magatartás, ha megőrizzük a nyugalmunkat.
Ha nem vesszük fel a másik provokatív megnyilvánulásait, és kívülállók maradunk, a provokáció nem hat ránk.
Képesek leszünk higgadtan gondolkodni, és megfelelően válaszolni.
Ám abban a pillanatban, amikor felvesszük a kesztyűt, sebezhetővé válunk a negatív gondolatokra, amelyek hatása alól még akkor sem vonhatjuk ki magunkat, ha keresztbe tesszük a karunkat, lábunkat.
Igaz a negatív hatás gyengébb, mint ha még ezt sem tettük volna meg.
A vonzás elve alapján, amikor egy telepatikusan sebezhető személy dühös lesz, dühös energiákat, dühös gondolatokat vált ki és vonz magához a másik emberből.
Ezért olyan fontos, hogy ilyen helyzetben semlegesek maradjunk, és megőrizzük pozitív hozzáállásunkat.